Matematikus

Szeged

Izgalmas lehetőséget keresel egy játékfejlesztő vállalatnál? Az on-line játékfejlesztésben 10 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkező Highlander Studio kreatív csapatába keresünk matematikus munkatársat játékaink game logic rendszerének kidolgozására.

Mivel tudsz hozzájárulni csapatunk erősítéséhez és játékaink sikerességéhez:
• Aktívan részt veszel az online játékok statisztikai elemzésének elkészítésében
• Matematikai alapokra helyezed a designerek elképzeléseit, modelleket építesz a készülő játékokhoz
• Finom hangolod az elkészített modelleket, a célértékekhez igazítod a kifizetést és bizonyos események gyakoriságát
• Élő játékokról készítesz statisztikai kimutatásokat
• Szimulációkat programozol, ezzel is tesztelve a számításaidat, és segíted a szerverprogramozókat a modelled implementálásban
• Játéktervezeteket véleményezel, optimális stratégiát számolsz
• Segíted kreatív csapatunkat a napi munkában

Miért vagy Te az ideális jelölt:
• Felsőfokú matematikai végzettséggel rendelkezel
• Java és/vagy C++ programozási ismereteid vannak
• Kommunikációképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban
• Alaposan ismered az Excelt
• Tanulni vágysz
Téged keresünk, ha:
• Jó csapatjátékos vagy, analitikus gondolkodással
• Proaktív hozzáállással és önálló munkavégzési képességgel rendelkezel
• Szívesen dolgozol agilis, kreatív környezetben, innovatív csapatban
• Motivált vagy és szívesen dolgozol új, feltörő technológiával

Mit kínálunk mi, mint leendő munkahelyed:
• Kihívással járó, kreatív feladatok
• Barátságos munkakörnyezet Szeged belvárosában
• Versenyképes fizetés
• Rugalmas munkaidő
• Folyamatos tanulási/fejlődési lehetőség
• Szép kártya juttatás

Csatlakozz a Highlander Studio csapatához most azonnal! Várjuk jelentkezésedet angol nyelvű önéletrajz és rövid motivációs levél megküldésével. jobs@highlander-studio.com